O nas

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się spółką specjalizującą się w windykacji i zakupie wierzytelności oraz kompleksowej obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych oraz osób fizycznych.
W ramach profesjonalnej windykacji należności oferujemy kompleksową usługę obejmującą wszystkie etapy odzyskiwania należności tj. polubowny, sądowy i egzekucji komorniczej.
Przedsiębiorcom oferujemy porady prawne i reprezentowanie przed sądami oraz organami administracji, opiniowanie i sporządzanie projektów umów, uczestnictwo w negocjacjach handlowych oraz stałą obsługę prawną.

Usługi windykacyjne i prawnicze świadczymy w ramach przepisów prawa i w sposób profesjonalny oraz rzetelny z zachowaniem należytej staranności. Respektujemy tajemnicę radcowską/adwokacką zapewniając tym samym klientom bezpieczeństwo powierzonych informacji.
Misją naszej firmy jest wyróżnianie się jak najwyższym poziomem świadczonych usług. Zadowolenie klientów z jakości świadczonych przez nas usług jest dla nas najwyższym dobrem.

Dokładamy wszelkich starań w celu dostarczenia naszym klientom rozwiązań, które przyniosą im jak najwięcej korzyści oraz pozwolą uzyskać przewagę nad konkurencją.

Zaufało nam już wiele przedsiębiorstw i osób prywatnych - o czym świadczą liczne listy referencyjne, rekomendacje i pozytywne opinie o naszej Kancelarii.

Jesteśmy wierni zasadzie VOLENTI NON FIT INIURIA – DBAJĄCEMU O SWOJE INTERESY NIE DZIEJE SIĘ KRZYWDA.Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Zamknij
Realizacja PROVECT 2018