Referencje

„Zakres czynności świadczonych przez VOLENTI Kancelarie Prawne i Finansowe Sp. z o.o. obejmuje dochodzenie należności pieniężnych na drodze pozasądowej, w postepowaniu sądowym oraz egzekucyjnym, jak również obsługę prawną w tym zakresie. (…) Wysoko oceniamy współpracę z VOLENTI Kancelarie Prawne i Finansowe Sp. z o.o., która jest godnym zarekomendowania partnerem świadczącym swoje usługi w sposób rzetelny i kompleksowy.”

ArcelorMittal Distribution Solutions Poland Sp. z o.o.

 

„VOLENTI Kancelarie Prawne i Finansowe Sp. z o.o. jest w pełni nowoczesną i profesjonalną firmą, z którą współpraca przebiega bez zastrzeżeń.”

Produkcja Elementów Złącznych „CONNECTOR” S.C.

 

„Przygotowani merytorycznie pracownicy kancelarii dają gwarancję w pełni zadowalającej nasz firmę obsługi prawnej wierzytelności. Przekazywane sprawy prowadzone są profesjonalnie, z pełnym zaangażowaniem, a informacje o przebiegu spływają terminowo.”

HML-PROJEKT

 

„W dotychczasowej współpracy VOLENTI Wierzytelności i Prawo Sp. z o.o. zaprezentowała profesjonalizm i skuteczność w realizacji zleconych spraw, co świadczy o dużym doświadczeniu i zaangażowaniu jej pracowników.”

P.P.H.U. ROTO-TECH

 

„VOLENTI Wierzytelności i Prawo Sp. z o.o. ze względu na swoją skuteczność i wszechstronność, wysokie kompetencje i kulturę osobistą swoich pracowników jest godna polecenia jako w pełni profesjonalny i wiarygodny partner biznesowy.”

KLIMAINSTAL S.C.

 

„Informujemy, iż firma VOLENTI Kancelarie Prawne i Finansowe Sp. z o.o. na nasze zlecenie dokonała bez konieczności wszczynania procesu sądowego bardzo sprawnie i skutecznie windykacji zaległej należności niesolidnego dłużnika.”
 

ENERGOTEST Sp. z o.o.

 

„Powierzone sprawy są realizowane solidnie, rzetelnie oraz bez zbędnej zwłoki. Współpracę cechuje wysoki poziom profesjonalizmu pracowników, dbałość o interesy oraz elastyczność w poszukiwaniu rozwiązań naszych problemów. Indywidulana, szybka i kompetentna obsługa w połączeniu z wysokiej jakości świadczonymi usługami przynosi firmie, jako klientowi wymierne korzyści.”

P.U.H. JULKAN S.C.

 

“W przypadku Kancelarii Prawnej VOLENTI nie istnieje ryzyko usług złej jakości. Świadczenia oferowane przez firmę są gwarancją wysokich standardów. Reprezentowany przez firmę zakres wiedzy, daje klientowi poczucie, że jest w dobrych rękach. To pozwala stwierdzić, że trafiło się na profesjonalistów.”

DINKS

 

„Korzystając z pomocy tej firmy odzyskaliśmy przeterminowane należności od  naszych niesolidnych partnerów, których ściągnięcie innymi drogami okazało się niemożliwe.”

INTECH Spółka Jawna

 

„Atutem Kancelarii jest otwartość na potrzeby klientów, szybkość podejmowanych decyzji i wysoka etyka działań. Ponadto należy podkreślić, że pracowników charakteryzuje pełne kultury i szacunku podejście do klienta.”

EEA INVEST Sp. z o.o.

 

„VOLENTI Kancelarie Prawne i Finansowe Sp. z o.o. odzyskuje nasze wierzytelności wyjątkowo szybko i skutecznie. Na każdym etapie postępowania kancelaria informuje nas o przebiegu sprawy oraz dalszych krokach w działaniu.”

PARAFIA EWANGELICKO-AUGSBURSKA W KATOWICACH

 

„Mając na uwadze dotychczasową współpracę zapewniamy o wysokich kompetencjach, rzetelności i profesjonalnym podejściu jej pracowników. Cenimy sobie rzetelną obsługę, raportowanie i nadzór nad sprawami windykacyjnymi wykonywanymi przez kompetentnego doradcę.”

PROCOGAZ-HVAC Sp. z o.o.

 

„Z pełnym przekonaniem możemy polecić firmę VOLENTI Kancelarie Prawne i Finansowe Sp. z o.o. jako solidnego partnera nie tylko w zakresie działań windykacyjnych, ale również jako doradcę przy zabezpieczeniach należności.”

MASTERS SERVICE S.C.

 

„VOLENTI Kancelarie Prawne i Finansowe Sp. z o.o. ze względu na wszechstronność, odpowiedzialność i kompleksowość swojej oferty oraz wysokie kompetencje pracowników jest godna polecenia jako w pełni profesjonalny partner do współpracy.”

WIREX Spółka Jawna

 

„Z całą pewnością możemy stwierdzić, że VOLENTI Kancelarie Prawne i Finansowe Sp. z o.o. jest godnym polecenia partnerem do współpracy w rozwiązywaniu problemów dotyczących dochodzenia należności.”

SZYMMAR Sp. z o.o.

 

„Wszelkie sposoby i metody odzyskiwania należności stosowane przez VOLENTI Kancelarie Prawne i Finansowe Sp. z o.o. są zgodne z obowiązującymi przepisami prawa, a działania pracowników kancelarii prowadzone są w sposób rzetelny, solidny i terminowy. Dodatkowo we współpracy z kancelaria cenię sobie szybki dostęp do informacji o stanie sprawy.”

OPTOLAN Sp. z o.o.

 

„Powierzając VOLENTI nasze wierzytelności, zwróciliśmy uwagę przede wszystkim na kompleksową obsługę prawną oraz brak konieczności angażowania z naszej strony dużych środków finansowych oraz czasu w celu odzyskania należności.”

P.P.H.U TAWIMEX Sp. z o.o.

 

„Współpraca z kancelarią opiera się na wzajemnym zaufaniu, dając pewność, iż podejmowane decyzje, sugerowane rozwiązania są trafne i niosą ze sobą wymierne korzyści oraz poczucie bezpieczeństwa. Wszelkie czynności wykonywane są sumiennie i z należytą starannością.”

TBK Sp. z o.o.

 

„Zlecona usługa została wykonana sprawnie i szybko, a należność została odzyskana na etapie windykacji pozasądowej. Nasza współpraca z powyższą kancelarią okazała się owocna i w pełni satysfakcjonująca.”

A-Grotex Sp. z o.o.

 

„Rekomendujemy innym firmom współpracę z VOLENTI Kancelarie Prawne i Finansowe Sp. z o.o. i jesteśmy przekonani, że również będą zadowoleni z poziomu świadczonych przez tę firmę usług.”

P.P.H.U. HAS Sp. z o.o.

 

„Kancelaria świadczy dla nas usługi:

  • Kompleksowa obsługa windykacyjna, obejmująca  wszystkie etapy dochodzenia należności począwszy od postępowania polubownego do działań sądowych i egzekucyjnych,
  • Usługi w zakresie tworzenia i rejestracji spółki,
  • Opiniowanie bieżąco powstających problemów prawnych,
  • Sporządzenie projektów umów w uwzględnieniem jak najlepszego zabezpieczenia naszych interesów,
  • Opiniowanie przedłożonych dokumentów.”

IBC MAX Sp. z o.o.

 

„Szereg problemów z odzyskiwaniem należności przyczynił się do podjęcia współpracy z firmą zajmującą się tą problematyką. […] W sposób kompetentny i fachowy, zgodnie z obowiązującymi przepisami uzyskuje satysfakcjonujące nas efekty. VOLENTI Kancelarie Prawne i Finansowe Sp. z o.o. to firma, którą można polecić i mieć pewność, że wywiąże się z przyjętych zobowiązań.”

P.U.H.P. EKO-STALSPRZĘT

 

„Rekomendujemy innym firmom współpracę z VOLENTI Kancelarie Prawne i Finansowe Sp. z o.o. – jesteśmy przekonani, że również będą zadowoleni z poziomu świadczonych przez tę firmę usług.”

Emissionshandler.com GEMB mbHStrona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Zamknij
Realizacja PROVECT 2018