Strona główna

Obsługa prawna postępowań sądowych i egzekucyjnych

Jeżeli we własnym zakresie wykonujecie Państwo czynności windykacji przedsądowej, to godna polecenia jest nasza usługa polegającą na obsłudze prawnej postępowań sądowych i egzekucyjnych w sprawach gospodarczych.
 
W ramach tej usługi nasi prawnicy reprezentują Państwa w postępowaniu sądowym podczas całego procesu, we wszystkich instancjach i na terenie całego kraju.
 
Zakres wykonywanych czynności w ramach obsługi prawnej postępowań sądowych obejmuje między innymi:
Po uzyskaniu tytułu wykonawczego nasi prawnicy reprezentują Państwa w postępowaniu egzekucyjnym, w tym przygotowują i składają do właściwego organu egzekucyjnego wniosek o wszczęcie egzekucji.

Wynagrodzenie pobierane przez nas za usługę obsługi postępowań sądowych i egzekucyjnych jest uzależnione od specyfiki i rodzaju danej sprawy. W większości jednak przypadków nasze wynagrodzenie stanowi procent wartości wygranej lub wyegzekwowanej należności.
 
Po dokładnym, bezpłatnym zbadaniu dostarczonych dokumentów sporządzamy ofertę, w której przedstawiamy zakres planowanych w sprawie działań oraz proponowaną przez nas stawkę wynagrodzenia.