Strona główna

Oferty pracy

Szukamy osób stawiających sobie wysoko poprzeczkę, nastawionych na ciągły rozwój swoich umiejętności.
Jeśli jesteś osobą ambitną, wierzysz w swoje możliwości i wytrwale dążysz do celu - wyślij swoją aplikację i dołącz do naszego zespołu.

Prawnik/Aplikant Radcowski

Oferujemy:
  • bardzo atrakcyjny system wynagradzania,
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • wsparcie w rozwoju zawodowym (min. możliwość sfinansowania opłat za aplikację),
  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się Kancelarii.
Wymagania:
  • aplikant radcowski I-II roku,
  • znajomość prawa cywilnego, gospodarczego i handlowego,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu,
  • prawo jazdy kat. B.

Doradca Klienta Biznesowego

Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • atrakcyjny system wynagradzania,
  • szkolenia wdrażające w zakres obowiązków,
  • wsparcie w rozwoju zawodowym,
  • mozliwość awansu,
  • pracę w zgranym zespole.
Obowiązki:
  • nawiązywanie i utrzymywanie relacji z klientami,
  • prezentacja usług prawniczych i finansowych,
  • profesjonalne przygotowywanie ofert,
  • współpraca z działem prawnym,
  • opieka nad klientami w zakresie świadczonych usług.
Wymagania:
  • wykształcenie co najmniej średnie,
  • umiejętność nawiązywania kontaktów,
  • zdolność szybkiego uczenia się i analitycznego myślenia,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • otwartość na rozwój i podnoszenie kwalifikacji,

Osoby spełniające ww. kryteria prosimy o przesłanie życiorysu i listu motywacyjnego na adres poczty elektronicznej: sekretariat@volenti.pl, dorotaolszenko@volenti.pl

Prosimy o dopisanie w treści aplikacji następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez VOLENTI Kancelarie Prawne i Finansowe Sp. z o.o. z/s w Sosnowcu moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych”.

Informujemy, że będziemy się kontaktować wyłącznie z wybranymi kandydatami.