Strona główna

Praca i Kariera

Szukamy osób stawiających sobie wysoko poprzeczkę, nastawionych na ciągły rozwój swoich umiejętności.
Jeśli jesteś osobą ambitną, wierzysz w swoje możliwości i wytrwale dążysz do celu - wyślij swoją aplikację i dołącz do naszego zespołu.

Co oferujemy naszym pracownikom?
  • Stabilne zatrudnienie - nawiązujemy długofalowe relacje z pracownikami, którzy chcą rozwijać się i wiążą z nami swoją zawodową przyszłość.
  • Szkolenia i rozwój zawodowy - oferujemy możliwość rozwoju zawodowego osobom, które chcą zdobyć nowe doświadczenie i doskonalić umiejętności praktyczne.
  • Awans zawodowy - ścieżka kariery naszych pracowników jest otwarta i zależy głównie od ich motywacji oraz osiąganych wyników.
  • Dodatkowe świadczenia - pracownicy, którzy chcą kształcić się w kierunku związanym z działalnością spółki mogą liczyć na pomoc pracodawcy w zakresie dofinansowania/finansowania kosztów nauki (studia, studia podyplomowe, kursy, szkolenia).
  • Przyjazne miejsce pracy - tworzymy zgrany zespół osób wysoko stawiających sobie poprzeczkę i zawsze niosących pomoc nowym pracownikom, którzy w atrakcyjnym środowisku pracy i sprzyjającej atmosferze mogą w pełni rozwijać swój potencjał.

Poszukujemy pracowników na stanowiska:
  1. Radca Prawny
  2. Specjalista ds. Prawno-Finansowych

Radca Prawny

Oferujemy:
  • atrakcyjny system wynagradzania,
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się Kancelarii.
Wymagania:
Specjalista ds. Prawno-Finansowych

Oferujemy:
Obowiązki:
Wymagania:

Osoby spełniające ww. kryteria prosimy o przesłanie życiorysu na adres poczty elektronicznej: sekretariat@volenti.pl.

Prosimy o dopisanie w treści aplikacji następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez VOLENTI Kancelarie Prawne i Finansowe Sp. z o.o. z/s w Sosnowcu moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych”.

Informujemy, że będziemy się kontaktować wyłącznie z wybranymi kandydatami.